Sıkça Sorulan Sorular

FLEXTON® markası adı altında üretilen malzeme, özel üretim sızdırmaz (silikon ,polyester ve ahşap) kalıplara özel kimyasal malzemelerle üretilmiş çimento esaslı harcı, spray yöntemiyle tabanca tarafından havada karıştırılan alkali dayanımlı cam elyafla beraber uygulanarak hazırlanan, taşıyıcılığı hesaplanmış galvaniz ve paslanmaz kutu profillerle desteklenmiş prekast & cam elyaf takviyeli beton elemanı.
FLEXTON® Prekast cephe fiyatları projenizin tasarımına toplam metrajına montajın mobil vinç veya monoray-(çatı vinç sistemi), montaj bağlantı elemanlarının-(ankraj) boyutlarına bağlı olarak ve tercih edilen izalasyon çeşidine göre (foam,taşyünü) vb. Projelendirme aşamasında belirlenecek bir çok kritere göre fiyatlandırılmaktadır.
Flexton Prekast cephe (GRC) kaplama ürünlerini içeriğinde, Yüksek ZrO₂ Oranlı AR Cam Elyafı kullanmaktadır.Kullanılan bu elyaf Rötre Çatlaklarını Engeller,Betonun esnemesini sağlar,Mukavemetini Arttırır.Kalitesiz cam elyaf, zaman içinde beton içerisindeki alkali elementler ile reaksiyona girerek özelliğini yitirerek güvenlik ve kalite sorunları çıkarmaktadır. Flexton prekast hammadde kullanımında kaliteden ödün vermeden üretim ve montaj aşamasını tamamlamaktadır.
Prekast diğer dış cephe kaplamalarına nazaran ; sınızrsız doku, hafiflik, deprem dayanımı,iç mekanda alan kazandırması, yüksek ısı yalıtımı,dayanıklı olması,su geçirmez ve yanmaz olması, ses izolasyonundaki yüksek değerleri, yüksek rüzgar dayanımı,ebat özgürlüğü yani Mimarlar için özgünlük ve özgürlük,Mühendisler için kolay ve hızlı monta,Kullanıcılar için estetik ve güven sunar.
Prekast Cephe montajı; mekanik tamamı daldırma galvaniz özel bağlantı elemanları kullanılmaktadır.Mekanin montaj ile yapılan cepheler işin mukavemeti ve hızı açısından uygulama'da kolaylık sağlamaktadır.